ترجمة


MUSTAFAKEMALPAŞA HOTEL İŞÇEN

Mustafakemalpaşa, Bursa iline bağlı gelişmiş bir ilçedir.

Türkiye’nin hem nüfus hem de ekonomi bakımından ilk 3 sırasında yer alan İstanbul, Ankara ve İzmir’in adeta tam ortasında bulunan Mustafakemalpaşa, dördüncü sıradaki Bursa’nın şehir merkezine 80 km mesafededir.

Ülkemiz nüfusunun 34%’ünü, ekonomisinin ise 41%’ini teşkil eden bu dört büyük şehire olan yakınlığıyla Mustafakemalpaşa, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumdadır.

Ayrıca, ülkemizin en işlek karayolu olan İstanbul-İzmir karayolunun üzerinde olması, Kocaeli, Denizli, Manisa gibi büyük üretim kentlerine birkaç saatlik mesafede bulunması Mustafakemalpaşa‘nın bu avantajını perçinlemektedir.

İlçemiz genel itibariyle Akdeniz iklimi özelliklerini taşımaktadır.

Geniş tarım arazileri, nitelikli toprağı, yer altı zenginlikleri, enternasyonel çapta üretim tesisleri sayesinde Mustafakemalpaşa, Tarım-Sanayi-Ticaret sentezini başarıyla gerçekleştirmiş bir ilçedir.

İlçemizin 100.000’i aşan nüfusu, demografik açıdan zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Mustafakemalpaşa, bir yandan genç ve dinamik nüfusunun yüksekliği ile dikkat çekerken, öte yandan rahat ve huzurlu bir memurluk-emeklilik için en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir.

Bunun yanında coğrafi özellikleri ve güzellikleri, havası, suyu, iklimi ve florasının ideal olması nedeniyle Mustafakemalpaşa, yamaç paraşütü, arıcılık ve balıkçılık gibi hobilerin tutkunlarına göre Türkiye’deki en önemli merkezlerden biridir.

Son yıllarda ilçemizin ticaret hacminde büyük artışların görülmesi, Marmara ve Ege’nin muhteşem bir melezi olan bölgemizin cazibesiyle ilçemiz ve çevresine yapılan yatırımların artması, bunlara ek olarak turistik zenginliklerinin daha fazla farkedilir olması, Mustafakemalpaşa‘nın ziyaretçi trafiğini ve otelkonaklama ihtiyacını her geçen gün arttırmaktadır.

İşte bütün bu gelişmeleri yakından takip eden, ilçemizin tanınmış ailelerinden İşçen Ailesi, artan konaklama talebini karşılamak ve yeni istihdam sağlamak amacıyla modern bir tesis yatırımını planlamıştır.

En ileri teknoloji ve gelişmiş altyapı araç-gereçleri kullanılarak hazırlanan Hotel İşçen projesi, daha inşaat aşamasındayken büyük ilgi görmüş, kısa zamanda hizmete açılması konusunda temenniler eşliğinde, çok yoğun bir gayretle tamamlanmıştır.

Mustafakemalpaşa Hotel İşçen

Hizmete girdiği günden beri Mustafakemalpaşa‘da otelkonaklama ihtiyacını önemli oranda karşılayan Hotel İşçen, misafirlerine konforlu, temiz ve güvenli bir ortam sunmayı ilke edinmiştir.

حجز

Reseliva Rezervasyon Motoru

محافظة Mustafakemalpaşa - بلدية Mustafakemalpaşa